Narzędzia MT4

Narzędzia MT4 , takie jak wskaźniki, czy skrypty to doskonały sposób, aby uprościć sobie codzienny trading na platformie MT4. Ten dział rozwija się tylko dzięki Wam – >>przeczytaj dlaczego<<!

Sprawdź dostępne narzędzia!

>> Wskaźniki <<                     >> Tester strategii do MT4 <<                      >> Skrypty <<

>> Synchronizacja MT4 na wielu komputerach <<

Od dzisiaj macie możliwość przesłać mi poprzez poniższy formularz dowolne narzędzie. W formularzu należy przynajmniej pobieżnie opisać do czego służy narzędzie i następnie je załączyć (dopuszczalne rozszerzenia to *.ex4 oraz *.mq4 – preferowane *.mq4). Po tym jak je otrzymam – zweryfikuję czy działa ono poprawnie. Jeśli nie będzie z nim żadnych problemów, oddam je w Wasze ręce publikując te narzędzie w odpowiednim dziale, gdzie będziecie mogli o nim dyskutować poprzez komentarze. Tym sposobem dzięki Waszemu doświadczeniu wyłonią się użyteczne wskaźniki, a te które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego szybko zostaną zakopane.

W formularzu należy wypełnić wszystkie pola. Dopuszczalne rozszerzenia to *.ex4 oraz *.mq4. Pamiętajcie o tym, aby uszanować pracę innych! Jeżeli posiadacie narzędzie komercyjne (płatne) lub takie, na którego udostępnianie autor nie wyraził zgody – nie przesyłajcie go. Staram się to weryfikować, gdyby jednak na stronie pojawiło się narzędzie, którego jesteś autorem a nie chcesz, aby ono się tutaj znalazło to napisz do mnie wiadomość a usunę je niezwłocznie.

Wykaż się i udowodnij, że jesteś człowiekiem 🙂Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyjaśnij działanie narzędzia (wymagane)